Auktioner CARL MALMSTEN. Furu, omkring 1900-talets mitt. H:57x 100x 55cm. Bruksslitage, mindre fläckar förekommer.
Bilder CARL MALMSTEN. Furu, omkring 1900-talets mitt. H:57x 100x 55cm. Bruksslitage, mindre fläckar förekommer.
CARL MALMSTEN. Furu, omkring 1900-talets mitt. H:57x 100x 55cm. Bruksslitage, mindre fläckar förekommer.
Värdering
2 000 SEK