Bilder TRÄLÅDA allmoge 1800-tal. H:28x 30x 30cm. slitage, en del i botten saknas.
TRÄLÅDA allmoge 1800-tal. H:28x 30x 30cm. slitage, en del i botten saknas.
Värdering
2 000 SEK