Auktioner BORD med låda, 18/1900-tal. H:76x 50x 37cm. slitage, senare målning.

Bilder BORD med låda, 18/1900-tal. H:76x 50x 37cm. slitage, senare målning.

BORD med låda, 18/1900-tal. H:76x 50x 37cm. slitage, senare målning.

1 timme 14 minuter

2026-01-16 20:07

125 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28