Auktioner Övrigt KORG rotting/trä 1900-talets första hälft. H:37x 80x 45cm. slitage förekommer

Bilder KORG rotting/trä 1900-talets första hälft. H:37x 80x 45cm. slitage förekommer

KORG rotting/trä 1900-talets första hälft. H:37x 80x 45cm. slitage förekommer

1 timme 20 minuter

2026-01-16 20:13

150 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28