Auktioner ANITA NYLUND. Burk med lock, keramik/teak, "Theo Thungs Thehus", JIE Grantofta, 1900-tal. H: 11cm. Bruksslitage
Bilder ANITA NYLUND. Burk med lock, keramik/teak, "Theo Thungs Thehus", JIE Grantofta, 1900-tal. H: 11cm. Bruksslitage
ANITA NYLUND. Burk med lock, keramik/teak, "Theo Thungs Thehus", JIE Grantofta, 1900-tal. H: 11cm. Bruksslitage
Värdering
2 000 SEK