Auktioner Övrigt ANTIK TESAMOVAR 1800-tal, stämplad. Höjd: 37cm

Bilder ANTIK TESAMOVAR 1800-tal, stämplad. Höjd: 37cm

ANTIK TESAMOVAR 1800-tal, stämplad. Höjd: 37cm

1 timme 36 minuter

2026-01-16 20:21

150 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28