Auktioner KANNOR 4st bl.a. Egersund, 18/1900-tal. H: 20cm. Bruksslitage

Bilder KANNOR 4st bl.a. Egersund, 18/1900-tal. H: 20cm. Bruksslitage

KANNOR 4st bl.a. Egersund, 18/1900-tal. H: 20cm. Bruksslitage

1 timme 48 minuter

2026-01-16 20:33

200 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28