Bilder YTTERFODER majolika, Gustavsberg, 1800-tal. H: 15cm. ställvis mindre slitage
YTTERFODER majolika, Gustavsberg, 1800-tal. H: 15cm. ställvis mindre slitage
200 SEK
1 400 SEK