Auktioner SPEGEL 1800-tal 45x98cm. Renoverad, senare glas. Slitage

Bilder SPEGEL 1800-tal 45x98cm. Renoverad, senare glas. Slitage

SPEGEL 1800-tal 45x98cm. Renoverad, senare glas. Slitage

2 timmar 6 minuter

2026-01-16 20:59

175 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28