Bilder Sakralfiguriner, gips

Sakralfiguriner, gips

1 år 5 dagar

2023-03-22 19:05

Värdering: - SEK

L 12

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

Kniv Kershaw Japan, längd utfälld 21 cm

Värdering: 50

Bud: 400 SEK

Slutar om 2 timmar 12 minuter

Frimärken Sverige stämplade album

Värdering: 50

Bud: 160 SEK

Slutar om 2 timmar 23 minuter

Filmisar, ett parti, ca: 1400 st.

Värdering: 50

Bud: 600 SEK

Slutar om 3 timmar 57 minuter

Musköt, replika, marockanskt, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 300 SEK

Slutar om 3 dagar