Auktioner AUGUSTE MOREAU

Bilder AUGUSTE MOREAU

AUGUSTE MOREAU

150 SEK

Värdering: - SEK

Gjuten bronserad metall, efter, signerad i gjutning, 1900-talets första hälft, höjd 48 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

750 SEK

Värdering

400 SEK