Bilder DINO-RAIDERS FIGURER
DINO-RAIDERS FIGURER
2 stycken, plast, Tyco, 1980-tal, originalkartonger medföljer, några delar med skador, skala 1:24, höjd 6-10,5 cm. (vån3)
250 SEK