Auktioner Leksaker DINO-RAIDERS FIGURER

Bilder DINO-RAIDERS FIGURER

DINO-RAIDERS FIGURER

50 SEK

Värdering: - SEK

2 stycken, plast, Tyco, 1980-tal, originalkartonger medföljer, några delar med skador, skala 1:24, höjd 6-10,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

750 SEK

Värdering

400 SEK