Auktioner Musik DRAGSPEL

Bilder DRAGSPEL

DRAGSPEL

50 SEK

Värdering: - SEK

Skandia de luxe, 1900-talets mitt, 1st knapp saknas, bruksslitage, väska medföljer, höjd 47 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

750 SEK

Värdering

400 SEK