Bilder PARTI OM 4 ST BÄRBARA DATORER, bestående av 3 st Lenovo (två svarta, en vit) och 1 st Acer (grå/silver), retro/vintage
Ett blandat parti med totalt fyra äldre bärbara datorer från tillverkarna Lenovo och Acer. Föremålen säljs i befintligt skick, med varierande slitage och okänd funktionalitet, primärt avsedda för samlare, renovering eller reservdelar.
Partiet inkluderar
2 st svarta Lenovo-laptops: Standardmodeller med svart plasthölje.
1 st vit Lenovo-laptop: En modell med vitt eller ljust hölje.
1 st grå/silver Acer-laptop: En modell som ser ut att vara i aluminium eller silverfärgad plast, möjligtvis en Chromebook- eller Aspire-modell
Skicket varierar och framgår av bilderna; visst bruksslitage, repor och eventuella defekter kan förekomma. Föremålen säljs som ett enhetligt parti.
250 SEK