Auktioner Övrigt PARTI OM 4 ST BÄRBARA DATORER, bestående av 3 st Lenovo (två svarta, en vit) och 1 st Acer (grå/silver), retro/vintage

Bilder PARTI OM 4 ST BÄRBARA DATORER, bestående av 3 st Lenovo (två svarta, en vit) och 1 st Acer (grå/silver), retro/vintage

PARTI OM 4 ST BÄRBARA DATORER, bestående av 3 st Lenovo (två svarta, en vit) och 1 st Acer (grå/silver), retro/vintage

0 SEK

Värdering: - SEK

Ett blandat parti med totalt fyra äldre bärbara datorer från tillverkarna Lenovo och Acer. Föremålen säljs i befintligt skick, med varierande slitage och okänd funktionalitet, primärt avsedda för samlare, renovering eller reservdelar.

Partiet inkluderar

2 st svarta Lenovo-laptops: Standardmodeller med svart plasthölje.

1 st vit Lenovo-laptop: En modell med vitt eller ljust hölje.

1 st grå/silver Acer-laptop: En modell som ser ut att vara i aluminium eller silverfärgad plast, möjligtvis en Chromebook- eller Aspire-modell

Skicket varierar och framgår av bilderna; visst bruksslitage, repor och eventuella defekter kan förekomma. Föremålen säljs som ett enhetligt parti.

Auktionshuset i Simrishamn

Fabriksgatan 2
27236 Simrishamn

info@auktionsimrishamn.se
0738017185

Värdering

300 SEK