Bilder PSYCHIC MX sadel – MX-044.66 Series – motocross/enduro
PSYCHIC MX sadel – MX-044.66 Series – motocross/enduro
Motorsadel från PSYCHIC MX, märkt MX-044.66 Series enligt stämpling undertill.
Passar motocross/enduro (exakt modell/årsmodell okänd – jämför form och fästen med din hoj).
Detaljer:
Märke: Psychic MX
Serie/modell: MX-044.66
Färg: Svart
Material: Plastbas med klädsel
Originaldel eller eftermarknad
Skick:
Begagnad
Normalt bruksskick
250 SEK