Auktioner PSYCHIC MX sadel – MX-044.66 Series – motocross/enduro

Bilder PSYCHIC MX sadel – MX-044.66 Series – motocross/enduro

PSYCHIC MX sadel – MX-044.66 Series – motocross/enduro

0 SEK

Värdering: - SEK

Motorsadel från PSYCHIC MX, märkt MX-044.66 Series enligt stämpling undertill.

Passar motocross/enduro (exakt modell/årsmodell okänd – jämför form och fästen med din hoj).

Detaljer:

Märke: Psychic MX

Serie/modell: MX-044.66

Färg: Svart

Material: Plastbas med klädsel

Originaldel eller eftermarknad

Skick:

Begagnad

Normalt bruksskick

Auktionshuset i Simrishamn

Fabriksgatan 2
27236 Simrishamn
SkĂĄne

info@auktionsimrishamn.se
0738017185

Värdering

300 SEK