Auktioner Militära kläder – grön uniform – jacka, skjorta & byxor

Bilder Militära kläder – grön uniform – jacka, skjorta & byxor

Militära kläder – grön uniform – jacka, skjorta & byxor

0 SEK

Värdering: - SEK

Parti gröna militära kläder/uniformsdelar bestående av jacka, skjorta och byxor enligt bild. Klassisk modell i kraftigt tyg, passar samlare, friluftsliv, jakt eller teater/rekvisita.

Innehåll:

Jacka

Skjorta

Byxor

Skick:

Begagnat

Normalt bruksskick med viss ålders- och användningsslitage

Se bilder för detaljer och skick

Storlek ej angiven – kontrollera mått vid behov.

Auktionshuset i Simrishamn

Fabriksgatan 2
27236 Simrishamn

info@auktionsimrishamn.se
0738017185

Värdering

300 SEK