Auktioner Parti golfklubbor – mix av drivers, jĂ€rnklubbor & wedges (begagnade)

Bilder Parti golfklubbor – mix av drivers, jĂ€rnklubbor & wedges (begagnade)

Parti golfklubbor – mix av drivers, jĂ€rnklubbor & wedges (begagnade)

0 SEK

VĂ€rdering: - SEK

Större parti begagnade golfklubbor bestående av en blandning av drivers, fairwaywoods, järnklubbor och wedges från olika tillverkare och modeller. Perfekt för dig som vill komplettera en golfbag, ha reservklubbor, träna eller sälja vidare styckvis.

Klubborna visar tydligt bruksslitage, repor och märken förekommer, men samtliga är stabila och hela vad som kan ses. Greppens skick varierar.

Auktionshuset i Simrishamn

Fabriksgatan 2
27236 Simrishamn
SkÄne

info@auktionsimrishamn.se
0738017185

VĂ€rdering

300 SEK