Auktioner Husgeråd & Vitvaror Bakelitbestick, 52 delar, 1900-tal

Bilder Bakelitbestick, 52 delar, 1900-tal

Bakelitbestick, 52 delar, 1900-tal

2 timmar 4 minuter

2026-01-18 19:21

100 SEK

Värdering: 300 SEK

Bestick, 52 delar, stål med skaft i ljus bakelit, ca 1900-talets mitt

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

700 SEK

50 SEK

125 SEK