Auktioner Glas Hanne Dreutler, vas, "Gallax Haväng", signerad, daterad 1978, Studio Åhus, höjd 12 cm

Bilder Hanne Dreutler, vas, "Gallax Haväng", signerad, daterad 1978, Studio Åhus, höjd 12 cm

Hanne Dreutler, vas, "Gallax Haväng", signerad, daterad 1978, Studio Åhus, höjd 12 cm

1 timme 55 minuter

2026-01-18 19:40

550 SEK

Värdering: 500 SEK

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

125 SEK

70 SEK

70 SEK