Bilder GLAS

GLAS

Värdering: 800 SEK

GLAS, med handmålad dekor av blommor, bär förgyllt monogram, 1800-tal.

Knutson och Bloom Auktioner

Baron Rappes väg 28
363 42 Braås

info@knutsonbloomauktioner.se
0709-113614, 0705-771086

125 SEK

250 SEK