Auktioner Industristol, Höj- och sänkbar, snurrbar

Bilder Industristol, Höj- och sänkbar, snurrbar

Industristol, Höj- och sänkbar, snurrbar

1 timme 51 minuter

2026-01-27 02:36

Värdering: 500 SEK

1900-tal.
Bruksslitage.

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37