Auktioner Oljemålningar, 3 st

Bilder Oljemålningar, 3 st

Oljemålningar, 3 st

Värdering: - SEK

Olja på pannå, signerad "Lundgren", rammått 37 x 44 cm, liten skada i ramen.
Olja på duk, oidentifierad konstnär, rammått 66 x 54 cm.
Olja på duk, oidentifierad konstnär, rammått 107 x 77 cm.

Österlens Auktioner

Fabriksgatan 36
272 36 Simrishamn

info@osterlensauktioner.se
0414-411 300

400 SEK