Bilder Oljemålningar, 2 st
Oljemålningar, 2 st
Olja på pannå. Oidentifierad konstnär. Rammått 49 x 57 cm. Normalt slitage.
Olja på duk. Oidentifierad konstnär. Rammått 58 x 49 cm. Normalt slitage.