Auktioner Oljemålningar, 2 st

Bilder Oljemålningar, 2 st

Oljemålningar, 2 st

Värdering: - SEK

Olja på pannå. Oidentifierad konstnär. Rammått 49 x 57 cm. Normalt slitage.
Olja på duk. Oidentifierad konstnär. Rammått 58 x 49 cm. Normalt slitage.

Österlens Auktioner

Fabriksgatan 36
272 36 Simrishamn

info@osterlensauktioner.se
0414-411 300

400 SEK