Auktioner Bror Ljunggren, 'Höstack vid gård'

Bilder Bror Ljunggren, 'Höstack vid gård'

Bror Ljunggren, 'Höstack vid gård'

100 SEK

Värdering: - SEK

Olja på duk, signerad.

Österlens Auktioner

Fabriksgatan 36
272 36 Simrishamn

info@osterlensauktioner.se
0414-411 300

400 SEK