Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Olja på pannå, "Valmo & Blåklint" Axel Hamborn signerad

Bilder Olja på pannå, "Valmo & Blåklint" Axel Hamborn signerad

Olja på pannå, "Valmo & Blåklint" Axel Hamborn signerad

125 SEK

Värdering: - SEK

43x51

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007