Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Olja på duk, Axel Hamborn, signerad

Bilder Olja på duk, Axel Hamborn, signerad

Olja på duk, Axel Hamborn, signerad

Värdering: - SEK

75x66,5

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007