Bilder Färglitografi av Corneille -"L'essor de l'oiseau"
Färglitografi av Corneille -"L'essor de l'oiseau"
Färglitografi av Corneille (Guillaume Cornelis van Beverloo).
Signerad, numrerad 81/100.
Titel "Femme aux deux visages" (Kvinna med två ansikten).
200 SEK
1 400 SEK