Auktioner Övrigt 2 st Färglitografier av Håkan Berg

Bilder 2 st Färglitografier av Håkan Berg

2 st Färglitografier av Håkan Berg

Värdering: 600 SEK

2 stycken färglitografier av Håkan Berg.
Signerad, numrerad 1/40 och 32/40.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111