Auktioner 4st Stolar Andreu World Smile

Bilder 4st Stolar Andreu World Smile

4st Stolar Andreu World Smile

1000 SEK

Värdering: 6 000 SEK

4st stolar från spanska Andreu World, modell Smile SI0323 formgiven av designtrion Lievore Altherr Molina. Stolar i svartbetsat trä. Sits i ek, ryggstöd och ram i massiv bok. Stapelbara. Etikettmärkt. Tillverkade i Spanien.

Färgbortfall, repor, märken, slitage

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111