Bilder 4st Stolar Andreu World Smile
4st Stolar Andreu World Smile
4st stolar från spanska Andreu World, modell Smile SI0323 formgiven av designtrion Lievore Altherr Molina. Stolar i svartbetsat trä. Sits i ek, ryggstöd och ram i massiv bok. Stapelbara. Etikettmärkt. Tillverkade i Spanien.
Färgbortfall, repor, märken, slitage
1 200 SEK
200 SEK