Bilder BYRÅ, 1900-talets första hälft, senare målad invändigt, H: 124x 102x 40cm (bruksslitage)
BYRÅ, 1900-talets första hälft, senare målad invändigt, H: 124x 102x 40cm (bruksslitage)
325 SEK
375 SEK