Auktioner BYRÅ, 1900-talets första hälft, senare målad invändigt, H: 124x 102x 40cm (bruksslitage)

Bilder BYRÅ, 1900-talets första hälft, senare målad invändigt, H: 124x 102x 40cm (bruksslitage)

BYRÅ, 1900-talets första hälft, senare målad invändigt, H: 124x 102x 40cm (bruksslitage)

1 timme 48 minuter

2026-01-15 20:20

175 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona