Auktioner KÖKSSOFFA, utdragbar, 1900-tal, senare målad, B: 190cm (bruksslitage)

Bilder KÖKSSOFFA, utdragbar, 1900-tal, senare målad, B: 190cm (bruksslitage)

KÖKSSOFFA, utdragbar, 1900-tal, senare målad, B: 190cm (bruksslitage)

550 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Värdering

400 SEK

600 SEK

450 SEK