Bilder DRAGSPEL Hagström 389-31, knappdragspel. (bruksslitage, märken, mindre skador förekommer, fläckar, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas)
DRAGSPEL Hagström 389-31, knappdragspel. (bruksslitage, märken, mindre skador förekommer, fläckar, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas)