Auktioner Musik DRAGSPEL Hagström 389-31, knappdragspel. (bruksslitage, märken, mindre skador förekommer, fläckar, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas)

Bilder DRAGSPEL Hagström 389-31, knappdragspel. (bruksslitage, märken, mindre skador förekommer, fläckar, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas)

DRAGSPEL Hagström 389-31, knappdragspel. (bruksslitage, märken, mindre skador förekommer, fläckar, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas)

225 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

125 SEK