Bilder 16 Karaff med glas

16 Karaff med glas

1 år 27 dagar

2023-03-19 15:06

Värdering: - SEK

Röfors Auktioner

Bruksgatan 28 C
695 72 Röfors
Närke

nza469b@telia.com
Tel: 0584-520 09, 0702-26 77 26

4 st TAK/FÖNSTERLAMPOR UMAGE

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 timmar 59 minuter

MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 26 minuter

DALAHÄST. 1900-talets första del.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 timmar 26 minuter

BORDSFOTOGEN. Alabaster/metall/glas, 1800/1900-talet.

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Slutar om 8 timmar 27 minuter