Bilder 21 Silverbägare ca.400g

21 Silverbägare ca.400g

1 år 9 dagar

2023-03-19 15:08

1200 SEK

Värdering: - SEK

Röfors Auktioner

Bruksgatan 28 C
695 72 Röfors
Närke

nza469b@telia.com
Tel: 0584-520 09, 0702-26 77 26

Skål Borgila Silver Stockholm 1972

Värdering: 3 500

Bud: 3 600 SEK

Stop Silver 1900-tal

Värdering: 1 500

Bud: 1 500 SEK

BORRSTATIV Wolfcraft

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Set Smycken i Förgyllt Silver med granater 1880-tal (2st)

Värdering: 3 000

Bud: 2 200 SEK