Bilder 25 Nysilverljusstakar

25 Nysilverljusstakar

1 år 1 månad 5 dagar

2023-03-19 15:10

50 SEK

Värdering: - SEK

Röfors Auktioner

Bruksgatan 28 C
695 72 Röfors
Närke

nza469b@telia.com
Tel: 0584-520 09, 0702-26 77 26

ANNIE BERGMAN. Etsning, "torget i Lucca", signerad & daterad -16

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 16 timmar 56 minuter

FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hälft

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

ANTONIO CITTERIO för B&B Italy. Fåtölj "Baicity", Cremefärgat läder.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 16 timmar 57 minuter

2 Hinkar/spannar. Emaljerad plåt, Polen.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 16 timmar 58 minuter