Bilder 27 Orrefors

27 Orrefors

1 år 1 månad 18 timmar

2023-03-19 15:10

20 SEK

Värdering: - SEK

Röfors Auktioner

Bruksgatan 28 C
695 72 Röfors
Närke

nza469b@telia.com
Tel: 0584-520 09, 0702-26 77 26

HÄNGE MED KEDJA, silver, med lila och vita stenar, 1900-/2000-tal

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 50 minuter

ARTUR LINDQVIST, 6 st trädgårdsstolar, "A2", Grythyttan, 1900-talets andra hälft

Värdering: 7 000

Bud: 6 000 SEK

Slutar om 7 timmar 52 minuter

MATTA, Kelim, ca 292 x 201 cm

Värdering: 6 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 54 minuter

FERRUCIO LAVIANI, taklampa, "Fly", Kartell, Italien

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 56 minuter