Auktioner Leksaksbil, Marusan, Japan, 1950-tal

Bilder Leksaksbil, Marusan, Japan, 1950-tal

Leksaksbil, Marusan, Japan, 1950-tal

1900 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Bemålad plåt. Polisbil. Stämplad.

Dalarnas Auktionsbyrå AB

Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Dalarna

info@dalarnasauktionsbyra.se
Tel: 0243-23 67 90

Göteborg

Värdering

1 500 SEK

Göteborg

Värdering

1 500 SEK