Bilder Brita Weglin

Brita Weglin

Värdering: 500 SEK

Färglitografier 2st, kompositioner. Signerade och numrerade. Inramade.

Dalarnas Auktionsbyrå AB

Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Dalarna

info@dalarnasauktionsbyra.se
Tel: 0243-23 67 90