Bilder IKEA bänk "Stockholm" 2017
IKEA bänk "Stockholm" 2017
Klassisk bänk från IKEA från deras mycket populära serie "Stockholm". Sits i flätad rotting, stomme i ask. 2017.
En del mindre skador i rottingen. Vanligt slitage.
200 SEK
1 400 SEK