Auktioner Belysning Golvlampa 1940/50-tal

Bilder Golvlampa 1940/50-tal

Golvlampa 1940/50-tal

700 SEK

Värdering: - SEK

teak och mässing, tre justerbara ljusarmar, höjd 140 (smärre bruksslitage)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

17 timmar
17 timmar

110 000 SEK

17 timmar
17 timmar