Auktioner Belysning Bordslampa med barometer 1960-tal

Bilder Bordslampa med barometer 1960-tal

Bordslampa med barometer 1960-tal

0 SEK

Värdering: - SEK

betsat trä och mässing, textilskärm, proveniens: Hotell Ramadans bar "Kajutan", höjd 94 (skärm med skador, fläckar)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

4 timmar
4 timmar
4 timmar
5 timmar