Auktioner Belysning Skrivbordslampa Gemi 1960-tal

Bilder Skrivbordslampa Gemi 1960-tal

Skrivbordslampa Gemi 1960-tal

0 SEK

Värdering: - SEK

höjd 35 (repor), vägglampor för utomhusbruk 1 par, 1900-talets mitt, koppar, höjd 33, djup 35 (ett glas med skada, elkabel saknas) (3)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

4 timmar
4 timmar
4 timmar
5 timmar