Bilder Skrivbordslampa Gemi 1960-tal
Skrivbordslampa Gemi 1960-tal
höjd 35 (repor), vägglampor för utomhusbruk 1 par, 1900-talets mitt, koppar, höjd 33, djup 35 (ett glas med skada, elkabel saknas) (3)