Auktioner Belysning Julljusstake 2 stycken Markslöjd sent 1900-tal

Bilder Julljusstake 2 stycken Markslöjd sent 1900-tal

Julljusstake 2 stycken Markslöjd sent 1900-tal

0 SEK

Värdering: - SEK

förgylld metall, sju ljusarmar, elektrifierade, funktionstestade, höjd 60, bredd 42

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

4 timmar
4 timmar
4 timmar
5 timmar