Auktioner Övrigt Ljusstake/menora 1900-talets andra hälft

Bilder Ljusstake/menora 1900-talets andra hälft

Ljusstake/menora 1900-talets andra hälft

0 SEK

Värdering: - SEK

Bolling AB Gränna, förgylld mässing, för sju ljus, höjd 33, bredd 33

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

4 timmar
4 timmar
4 timmar
5 timmar