Auktioner Klockor & Ur Väggpendyler 3 stycken

Bilder Väggpendyler 3 stycken

Väggpendyler 3 stycken

0 SEK

Värdering: - SEK

gustaviansk stil 1900-tal, förgyllda med bladguld och slagmetall, höjd 63, 53, 48

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

4 timmar
4 timmar
5 timmar
5 timmar