Auktioner Glas Remmare 11 stycken 1900-tal

Bilder Remmare 11 stycken 1900-tal

Remmare 11 stycken 1900-tal

0 SEK

Värdering: - SEK

grönt glas, etsad dekor av druvor och blad, höjd 15,5 (ett med obetydlig tillverkningsdefekt, ett med smärre fotringsnagg)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

4 timmar
4 timmar
4 timmar
5 timmar