Auktioner Fashion & Vintage Mulberry handväska "Hobo"

Bilder Mulberry handväska "Hobo"

Mulberry handväska "Hobo"

300 SEK

Värdering: - SEK

mullvadsfärgat mjukt läder, invändigt tre fack varav ett med dragkedja, utvändigt fack med dragkedja, mässingsfärgade detaljer, märkt Mulberry samt numrerad mässingsplakett, höjd 23, bredd 32 (bruksslitage)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

4 timmar
4 timmar
4 timmar
5 timmar