Bilder Mulberry handväska "Hobo"
Mulberry handväska "Hobo"
mullvadsfärgat mjukt läder, invändigt tre fack varav ett med dragkedja, utvändigt fack med dragkedja, mässingsfärgade detaljer, märkt Mulberry samt numrerad mässingsplakett, höjd 23, bredd 32 (bruksslitage)