Auktioner Övrigt Färglitografi av Corneille -"L'essor de l'oiseau"

Bilder Färglitografi av Corneille -"L'essor de l'oiseau"

Färglitografi av Corneille -"L'essor de l'oiseau"

Värdering: 2 500 SEK

Färglitografi av Corneille (Guillaume Cornelis van Beverloo).
Signerad, numrerad 81/100.
Titel "Femme aux deux visages" (Kvinna med två ansikten).

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111