Auktioner Övrigt Färglitografi av Pontus Carle

Bilder Färglitografi av Pontus Carle

Färglitografi av Pontus Carle

Värdering: 400 SEK

Färglitografi av Pontus Carle.
Signerad, numrerad EA.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111