Bilder Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière
Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière
Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière.
Signerad, numrerad 26/60 .
200 SEK
1 400 SEK