Auktioner Övrigt Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière

Bilder Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière

Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière

Värdering: 400 SEK

Färgetsning av Marc-Antoine Louttre Bissière.
Signerad, numrerad 26/60 .

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111